Za pod bor

med zvezda velesajamIgrači Medveščaka su u utakmici na Velesajmu u predbožićno vrijeme uspjeli pobijediti Crvenu zvezdu i donekle im vratiti za težak poraz koji su doživjeli u listopadu na gostovanju u Beogradu.

“Medvjedi” su od samog početka krenuli žestoko u utakmicu i u devetoj minuti su već vodili 2:0 golovima Jankovića i Mikulića. Favorizirani gosti su uspjeli smanjiti u 19. minuti golom Brkušanina i još malo vratiti utakmicu u neizvjesnost. Na samom kraju druge trećine izvrsni Janković je povećao vodstvo na 3:1, koje do samog kraja “plavi” nisu ispustili. Omjer šuteva pokazuje da su gosti više napadali, ali na golu domaćih je bio jako dobar Nikolić.
Tom pobjedom i osvojenim bodovima Medveščak je zauzeo četvrto mjesto u poretku IHL-a nakon odigrana dva kruga lige.

Medveščak - Crvena zvezda 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)