Kalendar - Kalendar

32 Utakmice

14 Petak, 07.12.2018 18:30 h KAC mlađi kadeti KAC mlađi kadeti - KAC mlađi kadeti Jesenice ml. kadeti 6-5thumbs_up.png 
26 Petak, 07.12.2018 18:45 h Fehérvár AV19 Fehérvár AV19 - Fehérvár AV19 Dornbirn Bulldogs 5-2thumbs_up.png 
26 Petak, 07.12.2018 19:15 h Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - Red Bull Salzburg Moser Medical Graz 99ers 3-2thumbs_up.png 
26 Petak, 07.12.2018 19:15 h Orli Znojmo Orli Znojmo - Orli Znojmo KAC 8-4thumbs_up.png 
26 Petak, 07.12.2018 19:15 h TWK Innsbruck TWK Innsbruck - TWK Innsbruck LIWEST Black Wings Linz 0-5thumbs_down.png 
26 Petak, 07.12.2018 19:15 h spusu Vienna Capitals spusu Vienna Capitals - spusu Vienna Capitals Medveščak 5-0thumbs_up.png 
26 Petak, 07.12.2018 19:45 h Südtirol Alperia Südtirol Alperia - Südtirol Alperia Panaceo VSV 3-1thumbs_up.png 
14 Subota, 08.12.2018 12:45 h Medveščak mlađi kadeti Medveščak mlađi kadeti - Medveščak mlađi kadeti Celje ml. kadeti 5-9thumbs_down.png 
14 Subota, 08.12.2018 13:30 h Olimpija II ml. kadeti Olimpija II ml. kadeti - Olimpija II ml. kadeti MK Bled ml. kadeti 7-1thumbs_up.png 
14 Subota, 08.12.2018 16:30 h Zagreb mlađi kadeti Zagreb mlađi kadeti - Zagreb mlađi kadeti Olimpija ml. kadeti 1-2thumbs_down.png 
14 Subota, 08.12.2018 17:10 h HDD Bled ml. kadeti HDD Bled ml. kadeti - HDD Bled ml. kadeti Mladost mlađi kadeti 14-5thumbs_up.png 
19 Subota, 08.12.2018 17:45 h Crvena zvezda Crvena zvezda - Crvena zvezda Mladost 9-0thumbs_up.png 
27 Subota, 08.12.2018 19:15 h spusu Vienna Capitals spusu Vienna Capitals - spusu Vienna Capitals Dornbirn Bulldogs 4-1thumbs_up.png 
14 Nedjelja, 09.12.2018 11:30 h Maribor ml. kadeti Maribor ml. kadeti - Maribor ml. kadeti Triglav ml. kadeti 1-15thumbs_down.png 
23 Nedjelja, 09.12.2018 16:00 h Crvena zvezda Crvena zvezda - Crvena zvezda Mladost 7-2thumbs_up.png 
27 Nedjelja, 09.12.2018 16:00 h Moser Medical Graz 99ers Moser Medical Graz 99ers - Moser Medical Graz 99ers TWK Innsbruck 5-2thumbs_up.png 
27 Nedjelja, 09.12.2018 17:30 h KAC KAC - KAC Südtirol Alperia 3-2thumbs_up.png 
27 Nedjelja, 09.12.2018 17:30 h Panaceo VSV Panaceo VSV - Panaceo VSV Fehérvár AV19 1-4thumbs_down.png 
27 Nedjelja, 09.12.2018 17:30 h LIWEST Black Wings Linz LIWEST Black Wings Linz - LIWEST Black Wings Linz Red Bull Salzburg 3-7thumbs_down.png 
27 Nedjelja, 09.12.2018 17:30 h Orli Znojmo Orli Znojmo - Orli Znojmo Medveščak 7-6thumbs_up.png 
1 Nedjelja, 09.12.2018 17:30 h Mladost ml. juniori Mladost ml. juniori - Mladost ml. juniori Kuna ml. juniori - 
5 Utorak, 11.12.2018 20:00 h Sisak ml. juniori Sisak ml. juniori - Sisak ml. juniori Zagreb ml. juniori - 
10 Srijeda, 12.12.2018 20:15 h Medveščak M2 Medveščak M2 - Medveščak M2 Zagreb - 
7 Četvrtak, 13.12.2018 20:30 h Medveščak juniori Medveščak juniori - Medveščak juniori Mladost juniori - 
15 Petak, 14.12.2018 18:15 h MK Bled ml. kadeti MK Bled ml. kadeti - MK Bled ml. kadeti Medveščak mlađi kadeti - 
19 Petak, 14.12.2018 19:15 h Medveščak Medveščak - Medveščak Orli Znojmo - 
15 Subota, 15.12.2018 12:00 h Celje ml. kadeti Celje ml. kadeti - Celje ml. kadeti Maribor ml. kadeti - 
15 Subota, 15.12.2018 12:00 h Olimpija ml. kadeti Olimpija ml. kadeti - Olimpija ml. kadeti HDD Bled ml. kadeti - 
15 Subota, 15.12.2018 12:00 h Slavija ml. kadeti Slavija ml. kadeti - Slavija ml. kadeti Zagreb mlađi kadeti - 
15 Subota, 15.12.2018 12:45 h Triglav ml. kadeti Triglav ml. kadeti - Triglav ml. kadeti Jesenice ml. kadeti - 
15 Subota, 15.12.2018 13:00 h Mladost mlađi kadeti Mladost mlađi kadeti - Mladost mlađi kadeti Olimpija II ml. kadeti - 
28 Nedjelja, 16.12.2018 18:00 h Südtirol Alperia Südtirol Alperia - Südtirol Alperia Moser Medical Graz 99ers - 

Korištenjem naše stranice pristajete na uporabu kolačića. Blokiranjem kolačića i dalje možete pregledavati stranicu, no neke funkcionalnosti Vam neće biti dostupne." Learn more".

EU Cookie Directive Module Information