Kalendar - Kalendar

40 Utakmice

3 Petak, 21.09.2018 18:45 h Fehérvár AV19 Fehérvár AV19 - Fehérvár AV19 KAC 3-2thumbs_up.png 
3 Petak, 21.09.2018 19:15 h LIWEST Black Wings Linz LIWEST Black Wings Linz - LIWEST Black Wings Linz Südtirol Alperia 2-3thumbs_down.png 
3 Petak, 21.09.2018 19:15 h Moser Medical Graz 99ers Moser Medical Graz 99ers - Moser Medical Graz 99ers Panaceo VSV 4-2thumbs_up.png 
3 Petak, 21.09.2018 19:15 h Vienna Capitals Vienna Capitals - Vienna Capitals TWK Innsbruck 8-2thumbs_up.png 
2 Petak, 21.09.2018 19:45 h Mladost Mladost - Mladost Zagreb 5-4thumbs_up.png 
2 Subota, 22.09.2018 11:15 h Zagreb mlađi kadeti Zagreb mlađi kadeti - Zagreb mlađi kadeti Slavija ml. kadeti 5-2thumbs_up.png 
2 Subota, 22.09.2018 11:30 h Jesenice ml. kadeti Jesenice ml. kadeti - Jesenice ml. kadeti Triglav ml. kadeti 5-6thumbs_down.png 
2 Subota, 22.09.2018 12:30 h Olimpija II ml. kadeti Olimpija II ml. kadeti - Olimpija II ml. kadeti Mladost mlađi kadeti 14-1thumbs_up.png 
2 Subota, 22.09.2018 12:45 h HDD Bled ml. kadeti HDD Bled ml. kadeti - HDD Bled ml. kadeti Olimpija ml. kadeti 6-7thumbs_down.png 
2 Subota, 22.09.2018 13:30 h Maribor ml. kadeti Maribor ml. kadeti - Maribor ml. kadeti Celje ml. kadeti 4-15thumbs_down.png 
2 Subota, 22.09.2018 15:00 h Medveščak mlađi kadeti Medveščak mlađi kadeti - Medveščak mlađi kadeti MK Bled ml. kadeti 5-4thumbs_up.png 
3 Subota, 22.09.2018 17:30 h Medveščak Medveščak - Medveščak Dornbirn Bulldogs 1-8thumbs_down.png 
4 Subota, 22.09.2018 17:30 h Fehérvár AV19 Fehérvár AV19 - Fehérvár AV19 TWK Innsbruck 5-4thumbs_up.png 
2 Subota, 22.09.2018 19:00 h Medveščak M2 Medveščak M2 - Medveščak M2 ECE Celje 4-8thumbs_down.png 
2 Subota, 22.09.2018 19:00 h Slavija Junior Slavija Junior - Slavija Junior Crvena zvezda 4-0thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 23.09.2018 16:00 h Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - Red Bull Salzburg LIWEST Black Wings Linz 0-3thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 23.09.2018 17:30 h Panaceo VSV Panaceo VSV - Panaceo VSV Dornbirn Bulldogs 0-4thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 23.09.2018 17:30 h Medveščak Medveščak - Medveščak Vienna Capitals 1-3thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 23.09.2018 17:30 h Moser Medical Graz 99ers Moser Medical Graz 99ers - Moser Medical Graz 99ers Orli Znojmo 7-6thumbs_up.png 
4 Nedjelja, 23.09.2018 17:30 h Südtirol Alperia Südtirol Alperia - Südtirol Alperia KAC 2-4thumbs_down.png 
5 Utorak, 25.09.2018 19:15 h TWK Innsbruck TWK Innsbruck - TWK Innsbruck Red Bull Salzburg - 
5 Petak, 28.09.2018 18:30 h Orli Znojmo Orli Znojmo - Orli Znojmo Medveščak - 
5 Petak, 28.09.2018 19:15 h Dornbirn Bulldogs Dornbirn Bulldogs - Dornbirn Bulldogs Fehérvár AV19 - 
5 Petak, 28.09.2018 19:15 h Panaceo VSV Panaceo VSV - Panaceo VSV Südtirol Alperia - 
5 Petak, 28.09.2018 19:15 h LIWEST Black Wings Linz LIWEST Black Wings Linz - LIWEST Black Wings Linz KAC - 
5 Petak, 28.09.2018 19:15 h Vienna Capitals Vienna Capitals - Vienna Capitals Moser Medical Graz 99ers - 
3 Subota, 29.09.2018 10:00 h Olimpija ml. kadeti Olimpija ml. kadeti - Olimpija ml. kadeti Mladost mlađi kadeti - 
3 Subota, 29.09.2018 12:00 h HDD Bled ml. kadeti HDD Bled ml. kadeti - HDD Bled ml. kadeti Jesenice ml. kadeti - 
3 Subota, 29.09.2018 12:00 h Maribor ml. kadeti Maribor ml. kadeti - Maribor ml. kadeti Olimpija II ml. kadeti - 
3 Subota, 29.09.2018 12:00 h Crvena zvezda Crvena zvezda - Crvena zvezda ECE Celje - 
3 Subota, 29.09.2018 12:00 h Zagreb mlađi kadeti Zagreb mlađi kadeti - Zagreb mlađi kadeti Triglav ml. kadeti - 
3 Subota, 29.09.2018 14:00 h Slavija ml. kadeti Slavija ml. kadeti - Slavija ml. kadeti MK Bled ml. kadeti - 
3 Subota, 29.09.2018 15:45 h Medveščak mlađi kadeti Medveščak mlađi kadeti - Medveščak mlađi kadeti KAC mlađi kadeti - 
3 Subota, 29.09.2018 18:00 h Triglav Triglav - Triglav Mladost - 
3 Subota, 29.09.2018 19:00 h Slavija Junior Slavija Junior - Slavija Junior Vojvodina - 
6 Nedjelja, 30.09.2018 17:30 h Dornbirn Bulldogs Dornbirn Bulldogs - Dornbirn Bulldogs KAC - 
6 Nedjelja, 30.09.2018 17:30 h LIWEST Black Wings Linz LIWEST Black Wings Linz - LIWEST Black Wings Linz Orli Znojmo - 
6 Nedjelja, 30.09.2018 17:30 h Vienna Capitals Vienna Capitals - Vienna Capitals Panaceo VSV - 
3 Nedjelja, 30.09.2018 18:00 h Zagreb Zagreb - Zagreb Medveščak M2 - 
6 Nedjelja, 30.09.2018 19:15 h Medveščak Medveščak - Medveščak Moser Medical Graz 99ers - 

Korištenjem naše stranice pristajete na uporabu kolačića. Blokiranjem kolačića i dalje možete pregledavati stranicu, no neke funkcionalnosti Vam neće biti dostupne." Learn more".

EU Cookie Directive Module Information