Kalendar - Kalendar

65 Utakmice

8 Četvrtak, 17.01.2019 20:30 h Medveščak ml. juniori Medveščak ml.  juniori - Medveščak ml.  juniori Mladost ml. juniori 7-1thumbs_up.png 
3 Petak, 18.01.2019 13:00 h Nizozemska U20 Nizozemska U20 - Nizozemska U20 Meksiko U20 7-2thumbs_up.png 
3 Petak, 18.01.2019 16:30 h Srbija U20 Srbija U20 - Srbija U20 Izrael U20 5-0thumbs_up.png 
20 Petak, 18.01.2019 16:35 h MK Bled ml. kadeti MK Bled ml. kadeti - MK Bled ml. kadeti KAC mlađi kadeti 1-5thumbs_down.png 
39 Petak, 18.01.2019 19:15 h KAC KAC - KAC Fehérvár AV19 1-3thumbs_down.png 
39 Petak, 18.01.2019 19:15 h LIWEST Black Wings Linz LIWEST Black Wings Linz - LIWEST Black Wings Linz TWK Innsbruck 4-2thumbs_up.png 
39 Petak, 18.01.2019 19:15 h Moser Medical Graz 99ers Moser Medical Graz 99ers - Moser Medical Graz 99ers Red Bull Salzburg 5-4thumbs_up.png 
39 Petak, 18.01.2019 19:15 h spusu Vienna Capitals spusu Vienna Capitals - spusu Vienna Capitals Panaceo VSV 5-2thumbs_up.png 
39 Petak, 18.01.2019 19:45 h Südtirol Alperia Südtirol Alperia - Südtirol Alperia Medveščak 11-0thumbs_up.png 
3 Petak, 18.01.2019 20:00 h Hrvatska U20 Hrvatska U20 - Hrvatska U20 Belgija U20 5-4thumbs_up.png 
21 Subota, 19.01.2019 10:00 h Medveščak mlađi kadeti Medveščak mlađi kadeti - Medveščak mlađi kadeti Olimpija ml. kadeti 0-16thumbs_down.png 
21 Subota, 19.01.2019 12:00 h Celje ml. kadeti Celje ml. kadeti - Celje ml. kadeti Triglav ml. kadeti 5-6thumbs_down.png 
21 Subota, 19.01.2019 12:30 h Jesenice ml. kadeti Jesenice ml. kadeti - Jesenice ml. kadeti MK Bled ml. kadeti 11-1thumbs_up.png 
21 Subota, 19.01.2019 13:00 h Olimpija II ml. kadeti Olimpija II ml. kadeti - Olimpija II ml. kadeti Slavija ml. kadeti 1-2thumbs_down.png 
4 Subota, 19.01.2019 13:00 h Belgija U20 Belgija U20 - Belgija U20 Srbija U20 1-5thumbs_down.png 
21 Subota, 19.01.2019 13:30 h KAC mlađi kadeti KAC mlađi kadeti - KAC mlađi kadeti Zagreb mlađi kadeti 4-3thumbs_up.png 
21 Subota, 19.01.2019 13:30 h Maribor ml. kadeti Maribor ml. kadeti - Maribor ml. kadeti Mladost mlađi kadeti 2-7thumbs_down.png 
20 Subota, 19.01.2019 15:00 h Vojvodina Vojvodina - Vojvodina Triglav 1-3thumbs_down.png 
4 Subota, 19.01.2019 16:30 h Izrael U20 Izrael U20 - Izrael U20 Nizozemska U20 2-7thumbs_down.png 
20 Subota, 19.01.2019 18:00 h Slavija Junior Slavija Junior - Slavija Junior Crvena zvezda 0-3thumbs_down.png 
39 Subota, 19.01.2019 19:15 h Dornbirn Bulldogs Dornbirn Bulldogs - Dornbirn Bulldogs Orli Znojmo 4-3thumbs_up.png 
4 Subota, 19.01.2019 20:00 h Meksiko U20 Meksiko U20 - Meksiko U20 Hrvatska U20 0-3thumbs_down.png 
7 Nedjelja, 20.01.2019 11:15 h HDD Bled ml. kadeti HDD Bled ml. kadeti - HDD Bled ml. kadeti Olimpija II ml. kadeti - 
2 Nedjelja, 20.01.2019 13:30 h Vojvodina Vojvodina - Vojvodina Triglav 2-1thumbs_up.png 
20 Nedjelja, 20.01.2019 14:15 h Mladost mlađi kadeti Mladost mlađi kadeti - Mladost mlađi kadeti Celje ml. kadeti 5-4thumbs_up.png 
20 Nedjelja, 20.01.2019 15:15 h Medveščak M2 Medveščak M2 - Medveščak M2 ECE Celje 7-3thumbs_up.png 
40 Nedjelja, 20.01.2019 17:30 h Dornbirn Bulldogs Dornbirn Bulldogs - Dornbirn Bulldogs Fehérvár AV19 4-5thumbs_down.png 
40 Nedjelja, 20.01.2019 17:30 h LIWEST Black Wings Linz LIWEST Black Wings Linz - LIWEST Black Wings Linz Panaceo VSV 5-0thumbs_up.png 
40 Nedjelja, 20.01.2019 17:30 h TWK Innsbruck TWK Innsbruck - TWK Innsbruck Orli Znojmo 3-6thumbs_down.png 
40 Nedjelja, 20.01.2019 17:30 h Moser Medical Graz 99ers Moser Medical Graz 99ers - Moser Medical Graz 99ers Südtirol Alperia 1-2thumbs_down.png 
40 Nedjelja, 20.01.2019 17:30 h spusu Vienna Capitals spusu Vienna Capitals - spusu Vienna Capitals KAC 2-3thumbs_down.png 
4 Nedjelja, 20.01.2019 20:00 h Sisak Sisak - Sisak Kuna - 
5 Ponedjeljak, 21.01.2019 13:00 h Nizozemska U20 Nizozemska U20 - Nizozemska U20 Srbija U20 2-6thumbs_down.png 
5 Ponedjeljak, 21.01.2019 16:30 h Belgija U20 Belgija U20 - Belgija U20 Meksiko U20 7-2thumbs_up.png 
5 Ponedjeljak, 21.01.2019 20:00 h Hrvatska U20 Hrvatska U20 - Hrvatska U20 Izrael U20 2-1thumbs_up.png 
40 Utorak, 22.01.2019 19:15 h Medveščak Medveščak - Medveščak Red Bull Salzburg 0-7thumbs_down.png 
21 Srijeda, 23.01.2019 12:00 h Crvena zvezda Crvena zvezda - Crvena zvezda Vojvodina - 
21 Srijeda, 23.01.2019 18:00 h Triglav Triglav - Triglav Medveščak M2 - 
21 Srijeda, 23.01.2019 18:30 h Zagreb Zagreb - Zagreb Slavija Junior - 
9 Srijeda, 23.01.2019 20:00 h Mladost ml. juniori Mladost ml. juniori - Mladost ml. juniori Sisak ml. juniori - 
10 Četvrtak, 24.01.2019 20:30 h Mladost juniori Mladost juniori - Mladost juniori Medveščak juniori - 
41 Petak, 25.01.2019 18:00 h Fehérvár AV19 Fehérvár AV19 - Fehérvár AV19 Medveščak - 
41 Petak, 25.01.2019 19:15 h Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - Red Bull Salzburg KAC - 
41 Petak, 25.01.2019 19:15 h Panaceo VSV Panaceo VSV - Panaceo VSV TWK Innsbruck - 
41 Petak, 25.01.2019 19:15 h LIWEST Black Wings Linz LIWEST Black Wings Linz - LIWEST Black Wings Linz Dornbirn Bulldogs - 
41 Petak, 25.01.2019 19:15 h Orli Znojmo Orli Znojmo - Orli Znojmo Moser Medical Graz 99ers - 
41 Petak, 25.01.2019 19:45 h Südtirol Alperia Südtirol Alperia - Südtirol Alperia spusu Vienna Capitals - 
22 Subota, 26.01.2019 11:00 h Medveščak mlađi kadeti Medveščak mlađi kadeti - Medveščak mlađi kadeti Olimpija II ml. kadeti - 
22 Subota, 26.01.2019 12:00 h KAC mlađi kadeti KAC mlađi kadeti - KAC mlađi kadeti Mladost mlađi kadeti - 
22 Subota, 26.01.2019 12:00 h Jesenice ml. kadeti Jesenice ml. kadeti - Jesenice ml. kadeti Zagreb mlađi kadeti - 
22 Subota, 26.01.2019 12:00 h Maribor ml. kadeti Maribor ml. kadeti - Maribor ml. kadeti HDD Bled ml. kadeti - 
22 Subota, 26.01.2019 12:00 h Celje ml. kadeti Celje ml. kadeti - Celje ml. kadeti Slavija ml. kadeti - 
22 Subota, 26.01.2019 12:00 h Vojvodina Vojvodina - Vojvodina Zagreb - 
22 Subota, 26.01.2019 14:00 h Mladost Mladost - Mladost Slavija Junior - 
22 Subota, 26.01.2019 14:15 h Olimpija ml. kadeti Olimpija ml. kadeti - Olimpija ml. kadeti MK Bled ml. kadeti - 
42 Subota, 26.01.2019 17:30 h Medveščak Medveščak - Medveščak TWK Innsbruck - 
22 Subota, 26.01.2019 18:00 h ECE Celje ECE Celje - ECE Celje Triglav - 
2 Nedjelja, 27.01.2019 14:00 h Medveščak ml. kadeti III Medveščak ml. kadeti III - Medveščak ml. kadeti III Mladost ml. kadeti II - 
4 Nedjelja, 27.01.2019 15:45 h Mladost kadeti Mladost kadeti - Mladost kadeti Medveščak kadeti - 
42 Nedjelja, 27.01.2019 16:00 h Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg - Red Bull Salzburg Panaceo VSV - 
42 Nedjelja, 27.01.2019 16:00 h Moser Medical Graz 99ers Moser Medical Graz 99ers - Moser Medical Graz 99ers Fehérvár AV19 - 
42 Nedjelja, 27.01.2019 17:30 h Dornbirn Bulldogs Dornbirn Bulldogs - Dornbirn Bulldogs spusu Vienna Capitals - 
42 Nedjelja, 27.01.2019 17:30 h KAC KAC - KAC Orli Znojmo - 
42 Nedjelja, 27.01.2019 18:00 h Südtirol Alperia Südtirol Alperia - Südtirol Alperia LIWEST Black Wings Linz - 
5 Nedjelja, 27.01.2019 20:00 h Sisak Sisak - Sisak Siscia - 

Korištenjem naše stranice pristajete na uporabu kolačića. Blokiranjem kolačića i dalje možete pregledavati stranicu, no neke funkcionalnosti Vam neće biti dostupne." Learn more".

EU Cookie Directive Module Information