PH - mlađi kadeti

Može se i bez raspucavanja

zagreb u12 salata gorNakon što su prve dvije utakmice mlađekadetskog prvenstva završene raspucavanjem, došlo je i do prve odluke u 45 minuta igre. Medveščak je pobijedio Zagreb s 5:3. Mladi "medvjedi" rano su poveli i malo po malo dizali svoju prednost. Pred kraj druge trećine Medveščak odlazi na 4 gola razlike i utakmica je više, manje riješena. "Veprovi" se, međutim,  s time ne slažu. Do kraja trećine postižu prvi gol, a u nastavku dolaze na samo gol razlike. Do izjednačenja ipak nisu stigli i ova utakmica nije otišla u raspucavanje. Pogodak Soldića u 38. minuti prekida njihovu seriju i stavlja točku na i. S punim plijenom iz ove utakmice Medveščak je preuzeo vodeće mjesto u prvenstvu mladih kadeta.