Prvenstvo Hrvatske

Mjeri se prolazno vrijeme

S Med Mla 131125Redovni dio prvenstva Hrvatske stigao je do polovice. U utakmicama devetog kola Mladost je na Velesajmu svladala Medveščak s 4:1, dok je u Domu sportova Zagreb nanio visok poraz Sisku rezultatom 20:6. "Medvjedi" i "mamuti" krenuli su žustro u međusobni dvoboj i prvih dvadeset minuta prošlo je u obostrano dobroj igri s dosta klizanja i čvrstine, ali bez pogodaka. U nastavku susreta mladostaši s dva gola na sredini utakmice stiču prednost koju su u posljednjoj minuti druge trećine još i povisili. Na nove zgoditke morali smo čekati do posljednjih pet minuta kada je svaka momčad postigla po jedan. Mladost je zadržala prvo mjesto s tri boda prednosti nad Zagrebom.

Medveščak M2 - KHL Mladost 1:4 (0:0, 0:3, 1:1)